km
Soru Sahibi
20 Haziran 2023 01:18

HOCAM NEFES

HOCAM KARDİYOLOGSUNUZ BİLİYORUM AMA BENCE SİZ İNSAN PSİKOLOJİSİNDEN DE GAYET İYİ ANLIYORSUNUZ DEĞERLİ HOCAM SORUM BEN İSTEMSİZ BURNUMDAN NEFES VERİYORUM BENİ AŞIRI RAHATSIZ EDİYOR NEFES VERİRKEN AĞZIMDAN BURNUMDAN AYNI ANDA NEFES VERİYORUM HOCAM BUNUN NEDENİ NEDİR LÜTFEN CEVAPLAR MISINIZ🙏🏻

1 cevap
Cevaplar (1)

Hiçbir faydası olmayan şekilde kendinize odaklanmayı öğrenmişssiniz. Kendi dışınızda odaklanacak işe yarar bir konu bulmanız uygun. Selamlar..

4 Temmuz 2023 11:29