EE
Soru Sahibi
13 Kasım 2007 10:45

hocam mrb.ben 26 yaşındayım.adet günlerim düzenli 20_25gün arasında oluyoru

hocam mrb.ben 26 yaşındayım.adet günlerim düzenli 20_25gün arasında oluyorum.yalnız adet olduktan 1hafta sonra falan leke geliyor ve adet sancısı gibi sancı veriyor.bazende adet günümle alakasız bi zamanda akıntı ile birlikte saç teli inceliginde kan geliyor.bekar oldugum için aklıma ilk gelen şey kızlık zarı oluyor.psikolojim alt üst oldu.cahil bir insanda degilim ama korkuyorum yinede.ne yapmam lazım.cevap verirseniz sevinirim .ii çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hülya Erdem Biçmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

EGE HANIM, ADET DIŞI KANAMALARINIZIN KIZLIK ZARI İLE BİR İLGİSİİ YOK ENDİŞELENMEYİN DİĞER YAKINMALARINIZ İÇİN MUAYENE OLMANIZDA YARAR VAR GEÇMİŞ OLSUN

13 Kasım 2007 13:30