ES
Soru Sahibi
20 Ocak 2007 00:00

hocam merhaba,biz 5 aydır bebek istiyoruz henüz olmadı.3 gün önce genel bi

hocam merhaba,biz 5 aydır bebek istiyoruz henüz olmadı.3 gün önce genel bi kontrol için doktora gittim.bazı testler yapıldı.FSH 14.8 çıktı.doktor bana bu değer ile yapılacak hiçbir tedaviden cevap alamayız dedi.ama bu testin bidahaki adet dönemimin 2 günü yeniden yapılmasını istedi.bu aya özel bi durum olabileceğini söyledi.hacam fsh değeri her ay değişebilir mi?hamile kalma olasılığım nedir?nasıl bi yol izleyebilirim?Çok teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uçar Asena
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tek bir hormmon ölçümü çoğu kez yetersizdir. Doktorunuzun önerilerine uymalısınız

22 Ocak 2007 00:00