AH
Soru Sahibi
21 Kasım 2007 09:42

hocam merhaba benim sorunumada çare bulur musunuz çünkü çok çaresizim ben 7

hocam merhaba benim sorunumada çare bulur musunuz çünkü çok çaresizim ben 7aydır erkek arkadaşımla arkadan ilişki yaşıyorum zaman zaman önden sürtünmelerde oluyor ama bir seferinde eliyle biraz önden temas etti ve birazcık canım acıdı oan ama sonradan fark ettim iç çamaşırımda biraz kan var ama oan hiç bir şekilde kan gelmedi kızlık zarı bozuldugunda oan mı gelir kan ve kızlık zarı kaç cm kadar içeride en önemlisi benim kızlık zarım bozuldumu çok acil cevap yazrsanız sevinirim teşekürler saygıla

4 cevap
Cevaplar (4)
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kızlık zarı 2 cm kadar içeride Bozulup bozulmadığını bilebilmek için sizi muayene etmek gerekli

21 Kasım 2007 13:09
AH
Soru Sahibi

peki biz kendimiz kontrol edebilir miyiz kızlık zarını bir ayna ile falan bozuldugunu nasıl anlıyacam teşekür ediyorum ama lütfen yardımcı olun saygılar

21 Kasım 2007 14:48
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hemen hemen imkansız . Oradaki anatomiyi hiç bilmiyorsunuz çünkü

21 Kasım 2007 15:05
AH
Soru Sahibi

merhaba yine ben ama ne yapim içim rahat etmiyor ve benim doktora görünmem imkansız gibi birşey bulundugum yerde bakmıyorlaryaşım geryince sizle bozulmuş olma olasılıgı nedir varmıdır yani ve hemen mi kan gelmek zorundaki hocam teşekür ederim

21 Kasım 2007 15:41
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hemen kan gelmek zorunda değil . Yakın iseniz ben bakıp yardımcı olabilirim İhtimal tabii ki var. Kan nereden geldi?

22 Kasım 2007 11:05
AH
Soru Sahibi

cevabınız için teşekürler ama malesef yakın degilim kan büyük ihtimal önden geldi çünkü iç çamaşırımda ön kısındaydı ev baktıgımda hala kan geliyordu elimle kontrol ettim ön tarafdaydı kan ama bazen arkadanda gelebiliyordu ama dedigim gibi fazla acı hisetmedim ve erkek arkadaşım ben bozulacak birşey yapmadım diyor eminim diyor ama kan geldigi için ben şüpeleniyorum ilginiz için teşekürler

22 Kasım 2007 12:23
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Şüphelenmekte haklısınız

22 Kasım 2007 14:08