20 Ağustos 2008 16:04

hocam merhaba benim allerji problemim var kan testi yaptırdım sekiz maddeye

hocam merhaba benim allerji problemim var kan testi yaptırdım sekiz maddeye karşı çıktı.bu mad ağaç polenleri çayır polenleri küf ve mantarlar hayvan polenleri ev tozları gıda türüne çıkmadı şikayetim devamlı hapşırıyorum burun akıntısı gözlerimde kaşıntı oluyor .martdan ekimin sonuna kadar sürüyor.hamilelik düşünüyorum hamilelikte allerji ilacının yerine ne kullanabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tomris Kabakcı
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

Allerji ilaçları hamilelikte kullanılmaz.Spreyleri kullanabilirsiniz

2 Eylül 2008 15:59