GD
Soru Sahibi
9 Temmuz 2011 00:43

hocam merhaba 1 ay önce dişlerime tel taktırdım sigara kullanıyorum dişler

hocam merhaba 1 ay önce dişlerime tel taktırdım sigara kullanıyorum dişlerimde leke bırakırmı temizliyorum ama yinede sormak istedim şimdiden teşekürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Serkal Arman
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Dilara hanım, Dişlerinizin ortodontik tedaviden önceki duruma göre daha kolay renkleşebileceğini söylersek yanlış olmaz Ortodonti de kullanılan birtakım elastikler ve aygıtlar da sigara ile kolayca renkleşebilmektedir. Onun dışında çok sık diş fırçaladığınız sürece bir sorun olacağını sanmıyorum. .

9 Temmuz 2011 20:26