ED
Soru Sahibi
15 Mayıs 2022 18:06

Hocam lütfen bir bilgi verin

Hocam ben epılepsı hastasıyım kullandığım ılaclar sacları nida zayıflattı bir profesör özele gittim bana Estrıol vajinal krem sacıma sür dedi ne alakası var anlamadım hıc bırsey doktora da sormadan cıktım

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba. Depakin gibi bazı ilaçlar saç dönebiliyor ancak bu kremin bu şekilde uygulandığı hakkında bir fikrim yok maalesef. Bir dermatoloji hekimine danışmanını öneririm. Geçmiş olsun

20 Mayıs 2022 17:44
Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Yazar toplam 88 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Beyin MR ilaçlı Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Sol ayak dışa basma Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Beyin tümörü Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Hocam lütfen bir bilgi verin Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
MR SONUCU Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) İle İlgili Diğer Uzmanlar
Doç. Dr. M.Güney Şenol Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Op. Dr. Mustafa Kemal Arık Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Uzm. Dr. Nuriye Çömez Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Uzm. Dr. Aygul Resulova Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Uzm. Dr. Mustafa Yılmaz Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Facebook Twitter Instagram Youtube