ÇA
Soru Sahibi
25 Mart 2008 18:31

hocam iyi akşamlar hocam beni sorunum şu bazen göğsümün sol alt kısmı bazen

hocam iyi akşamlar hocam beni sorunum şu bazen göğsümün sol alt kısmı bazen de sağ alt kısmında sıkışma yada sanki hafif sızlama gibi bi durum oluyor 2 taraf aynı anda olmuyor. Ama ya sağ ya sol sanki orda hava varmış gibi guruldama da oluyor sanki bazen hava boşalıyor ve rahatlama oluyor bazen hep geçiyor bazen tekrar başlıyor bu durum tümöral olabilir mi yani tümör ağrısı buna benzer mi ? bu olyın başı 2 ay önce sırt ve omuz yanmasıyla başladı ama bunlar geçti. yaş 29 kilo 92 boy 170 cm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Baykal
Dahiliye - İç Hastalıkları

hayır , hastalıla ilgisi yok. dr yavuz

31 Mart 2008 10:10