TL
Soru Sahibi
5 Şubat 2010 21:09

hocam 92 denberi hipotirodi ve en buyugu13x11mm MNG vardi.simdi en buyuk no

hocam 92 denberi hipotirodi ve en buyugu13x11mm MNG vardi.simdi en buyuk nodul 20x15x18 oldu.yillar icinde 4 kez bps oldum hepsi benign.5.bps yeni yapildi.(usg li IIAB) mikroskopi:sitoplazmalari secilemeyen ciplak nukleus gorunumunde cok sayida kucuk gruplar yapmis follikul epitel hucreleri,zeminde kolloid ve makrofajlar izlendi.sonuc:benign sitolojik bulgular.sonuc iyi ama buyudugunden alinmasi gerek dendi.TSH 1.56 FT3 2.99 FT4 1.41 eutyrox 4 gun 75 ,3 gun 50 mg aliyorum.oneriniz nedir hocam?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Metin Özata
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

ameliyat gerekir

10 Şubat 2010 00:18