..
Soru Sahibi
8 Haziran 2019 23:34

hocam 15 yaşındayım sperm gelmiyor

hocam ben 15 yaşıma yeni girdim ama bugüne kadar hiç sperm veya zevk suyu gelmedi genital ve koltuk altında kıllanmam 1.5 senedir var 2 haftada bir idrara benzemeyen yapışkanımsı bir sıvı ile uyanıyorum onun haricinde esmer ve ergenlik adımlarından geçmiş bir bireyim 31 çekerken zevk almıyo ve bırakıyorum sertleşmede ve penis boyunda sorun yok hocam sizce sıkıntım var mı yoksa düzelirmi lütfen cevaplayın aileme söylemeye utanıyorum bişey çıkmasından korkuyorum ne yapıyım bilemedim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum, ancak doktora görünmen de fayda var.

12 Haziran 2019 13:33