EM
Soru Sahibi
7 Ağustos 2016 22:24

Hızlı Konuşma Tedavisi

Merhaba, Hızlı konuşan ve bu nedenle konuştukları tam olarak anlaşılmayan bir arkadaşım var, internettte tedavisinin olup olmadığını araştırırken sizin yazılarınızı gördüm, bu tedavi için ne kadar bir ücret ödemesi gerekir, durumu çok da iyi olmayan bir arkadaşım, kendisi İstanbul'un Kartal ilçesinde oturuyor, yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Eğer İstanbul dışındaysanız burada önerebileceğiniz bir terapist varsa o da çok makbule geçer. Saygılarımla,

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Mahmut Cihan Erdem Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar size gerekli yönlendirmeyi yapacak. *** *** ** nolu numaradan ulaşabilirsiniz Sağlıcakla kalın

14 Eylül 2016 01:25