BE
Soru Sahibi
1 Aralık 2021 08:15

Hiv korkusu davam ediyor

Merhaba Kadri bey 94 günde yapilan hiv elisa testi sonucu neqativ (0.23) . Sorum şöyle . Bende bir türlü geçmeyen ishal oluşmuş şübheli ilişkiden sonrası. ( Bu arada çok fazla stress yapdığımı da belirteyim) . Muayine olundun bende bağırsaklarımda Ülseratif kolit hastalığı çıkdı. Sizce bu hivle ilgili yalancı neqative yol açma ihtimalı varmı ? Önceden teşekkürler .

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Kadri Demirel
Tıbbi Mikrobiyoloji

HIV ile ilgili olduğunu düşünmüyorum, ishaliniz ulseratif kalite bağlıdır. Geçmiş olsun

1 Aralık 2021 09:34