ss
Soru Sahibi
25 Şubat 2024 04:02

Hiv

Efendim Şüpheli ilişkim oldu ve bu konu sonradan kafama dank ettti *** *** ** (Hepsi Negatif)Elisa HIV testi oldum belirtiler hep var sürekli yorgun hissediyorum 6 ayda 5 kere gece terlemesi yaşadım genel olarak ağzımda yaralar dewam etti 3 ve hala Sifiriz hepatitler de negatif bu konuyu çok taktım acaba bu yüzden oldu dilimdeki yaralar diye düşünüyor degelim daha test olmamak gerek varmı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Turan Uçkun
Tıbbi Mikrobiyoloji

www.uckunlaboratuvari.com adlı sitemdeki makalelerimi okuyunuz. Aydınlanamadığınız bir konu olursa, telefonla aramaktan çekinmeyiniz.

26 Şubat 2024 12:28