AA
Soru Sahibi
4 Mayıs 2016 21:36

Hipoekoik solid lezyon

Mrb 22 yaşındayım ve gecen yaz sag gögüsümde bir kitle fark ettim bir kac gün önce ultrasonla bakıldı ve sonuc olarak sag memede üst dış kadranda 31x22 mm ebatlı düzgün konturlu hipoekoik solid lezyon izlenmistir ve Birads 3 takip önerilir diyor. Doktorum iyi huylu kitle oldugunu söyledi ve biyopsi yapıcagını söyledi. Bu sonuc ne anlamına geliyor ve biyopsi gereklimidir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sanırım Fibro adenoma Bu kitleler takip edilebilir Ana kafaya takıntısı olursa aldırırsınız

13 Mayıs 2016 11:16