1 Mayıs 2015 14:33

Hepatit B ve spor

Merhaba hocam.kronik hepatit b hastasıyım.2011 de tedaviye başladım.HB dna(kantitatif) değerim *** *** **kopya/ml idi.Baraclude 0.5 ile bir yıl kadar kullandım.negatif olmayınca Baraclude 1 e geçtim.şuanki değerim 431 kopya/ ml.size sorum şu olacak haftalık bir sefer halı saha maçı yapıyorum ve aukido kursuna yazılmayı düşünüyorum en kısa zamanda.karaciğerim zarar görür mü sizce? Spor zararlı mı? Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent Oğuzkurt
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Sorunlarınız benden çok bir gastroenteroloji uzmanını ilgilendiriyor. Oraya yönlenirseniz daha iy i olacaktır.

15 Haziran 2015 10:18