YG
Soru Sahibi
14 Haziran 2020 18:18

Hemoroid basur

Merhaba doktor bey ben midem icin kolonoskopi yatırmıştım herşeyi görmek icin kolonoskopide hiç birşey çıkmadı yalnızca evre 1 iç hemoroid göründü yazıyor gerisi normal bugün diskimda zorlandım kabız gibi ama tam değil zorlandığımı hissettim ve kan geldi az miktarda diskimda vardı 1 ay öncede oldu zorlanınca bu neden olabilir kansızlıktan midir yoksa hemoroid problemimden dolayı midir 23 yaşında bir bayanım bunun icin doktora görünmeye herke var midir hemoroid icin tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Ek önemli problem tanımlamıyorsunuz Gamze hanım. Kolonoskopi sonrası bazen bu şekilde minimal kanama atakları olabilir. Şikayetlerinizin devamı durumunda doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler... Dr.Sezai Leventoğlu

24 Haziran 2020 08:52