SS
Soru Sahibi
2 Kasım 2018 19:24

hemoroid başlangıç

Merhaba doktor bey. ben 35 yasındayım. bir hafta önce rahatsızlandım ve doktor bana makatta büzüşme ve hemoid başlangıcı oldugunu söyledi.kafayı yemek üzereyim. cok korkuyorum. çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum. çok ufak bir meme var.hiç kanamam yok. lütfen yardımcı olun.Procto-gyyvenol fitil ve krem kullanıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum . makatımdaki büzüşme yada hemoroid eski haline döner mi? ilaclarımı kullanırsam hemoroidim büzüşme ameliyatsız düzelir mi? allah rızası için yardımcı olun. tesekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Endişelenmeyin düzelir hemoroid varsa ilave tablet kullanmanız gerekir ama öncelikle tanıdan emin olmak gerekir

2 Kasım 2018 19:31