ys
Soru Sahibi
6 Aralık 2019 13:17

hemoroid anal tromboze anal hematom hangisi acaba

makatta ortaya çıkan meme için gelel c uzmanına gittim ve bana hemoroid oldugumu söyledı ve progtolog krem ve fitil verdı bunları 1 hafta kullandıktan sonra meme kayboldu fakat makattaki dolgunluk hissi gecmedi tekrar doktora gittigimde kontrol sorucunda bir sey olmadı söylendi hiç bir zaman kanama ve agrı olmadı sadece dolgunluk hissi var ve rahatsız ediyor beni 2 aydır dolgunluk hissi buyuk oranda gecti ama tam olarak düzelmedi suan makat kenarunda nohut büy bir şişlik var tuvaketten cıkıncada sişiyor sonra iniyor ama makat kenarında agrı kanama yok serlik bazen geciyor sonra yine oluyor gün içinde ne yapmam lazım kabızlık sorunu 2 aydır yok posalı ve lifli beslenıyorum birde bu sislıkten çıkan bir damar testis tarafına dogru 1.5 cm gidiyor ve kayboluyor özellikle gaz cıkısı esnasında bu damar büşüşüp sertleşiyor agrı sızı kanama yok otururken rahatsız ediyor azda olsa ne yapmaliyim hiç agrım ve kanamam olmadı baska bir sorun olabilir mi şimdiden tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba Sercan bey , öncelikle geçmiş olsun , şiddetli ağrı ve kanama olmadığını belirtmişsiniz , net bir tanı belirlemek için detaylı muayene gerekli.

6 Aralık 2019 14:47