TA
Soru Sahibi
10 Ocak 2020 00:00

Hemoroid ameliyatı sonrası karın şişliği

Eşim 5 gün önce 4.evre hemoroid ameliyatı oldu. ilk zamanlar ameliyat yeri acısından sürekli tansiyonu düşüyordu. Şimdi acısı katlanılabilir düzeyde fakat karnında rahatsız edici bir şişlik ve bağırsaklarında karın alt kısmında yanma hissediyor.Günde 3_4 kere dışkılama yapıyordu. Bgn hiç tuvalete çıkmadı. Karın şişkinliği neye bağlı olabilir acaba? Patlayacakmış gibi hissediyorum karnını, rahatsız oldugu içinde dinlememiyor, devamlı bir kasılma, sıkılma hissediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba Arzu hanım geçmiş olsun , Eşinizin ileri safhada bir hemoroidi varmış, tedavi olalı kısa bir süre olmuş bu tip sıkıntılar yaşanabilir. Günden güne sıkıntıları artarsa ameliyat yapan doktorunuza danışmanızda fayda var.

10 Ocak 2020 15:41