ÜH
Soru Sahibi
2 Mayıs 2020 21:43

Hemipleji Tedavisi

İyi akşamlar Mehmet hocam 75 yaşında annem var. Hemipleji hastası Ramazan’dan önce walkerla yürümeye geçecektik ama Ramazan gelince kötü olmaya başladı.Neden kaynaklanmış olabilir.

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi akşamlar Hasan bey.Hemipleji hastalarımızda zaman zaman duraksama yani bir üst kademeye geçerken beklenmedik bir şekilde yerinde saymalar olabilir.Bu durumdalarda paniğe girmemek gerekiyor.Egzersizleri ve yürüme eğitimini ihmal etmemeniz gerekiyor.Eski seviyesine dönecektir.Geçmiş olsun.

5 Mayıs 2020 18:54