KE
Soru Sahibi
31 Ekim 2018 21:06

Hemanjiyom

Merhaba Hocam, kızım 3.5 aylık yüzünde 1.5 cm çapında hemonjiyom var. ilk dogduğunda yoktu sonradan cıktı. ilerde geçebilir diyor çocuk doktorları fakat gecmeyedebilirmis. şimdiden yapılacak bir tedavi var mi? sizin branşınıza girer mi? randevu almak istiyoruz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Gülendam Koçak
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Kardiyolojisi

Geçmiş olsun, Çocuk hematoloji uzmanları ilgileniyor. Hastanemizde var

2 Kasım 2018 10:55