AS
Soru Sahibi
22 Ağustos 2020 00:46

Haziran ayından beri Randevu alamama

Erhan bey iyi akşamlar size randevu almak istiyoruz oğlumuz ıcın randevularınız sureklı kapalı yada dolu gozukuyor oğlumuz sızın hastanız hazıran ayından berı randevu alamıyoruz randevusuz gelsek olur mu hastanedemısınız

5 cevap
Cevaplar (5)
Prof. Dr. Erkan Çakır
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

izindeyim, 1 eylülde başlıyorum 3-4 gün öncesinde randevular açılacak

24 Ağustos 2020 09:40
AS
Soru Sahibi

Erhan bey iyi akşamlar 2 eylülde size muayneye gelmiştik zatüre aşısını sormustum pneumovax 23 yazmiştiniz bulursanız yaptırın dıye eczanelerde bulamadık sağlık ocaklarındada 13 olanı var doktorunuz sıze 23 yazmıs dedı 13 olanı vurduksak olur mu aynımıdır ?

8 Eylül 2020 21:36
Prof. Dr. Erkan Çakır
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Çocuk kaç yaşında

10 Eylül 2020 07:28
AS
Soru Sahibi

7 yaşında hocam

10 Eylül 2020 10:35
Prof. Dr. Erkan Çakır
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Prevenar 13 ü yaptırınç2 ay sonra da pneumo 23 yaptırın

11 Eylül 2020 00:00
AS
Soru Sahibi

Tamam Erkan bey teşekkür ederiz

11 Eylül 2020 00:02
Prof. Dr. Erkan Çakır
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Geçmiş olsun

11 Eylül 2020 19:14
AS
Soru Sahibi

Erhan bey hayırlı akşamlar oğlumuz sizin hastanız 1 seneye aşkındır duzenli aralıklarla gelıyoruz mor fıs fıs ve sınqular kullanıyorduk en son durumu ıyıye gıdıyor dıye fıs fısı kesmıstık suan okula gondermemızde bır sakınca varmı ilk acıldıgında gondermemıstık pandemı sebebıyle ne tavsıye edersınız ve sureklı maskeli olacagı ıcın olumsuz etkılenır mı astım olması sebebıyle

2 Mart 2021 18:19
Prof. Dr. Erkan Çakır
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

tedbirleri alıp okula gönderebilirsiniz, eğitim- enfeksiyon kar zarar oranına bakılmalı.

21 Mart 2021 23:51