ÇK
Soru Sahibi
5 Aralık 2013 09:36

Havuz Sorunu

Hocam Merhaba. Daha önce de durumumu sizinle paylaşmıştım. Yaş 26. Testis ca nedeniyle 3 kür KT aldım. Tedavim biteli 5 buçuk ay oldu. Düzenli spor yapmaya gayret ediyorum. Fakat havaların soğuması nedeniyle havuza gitmek istiyorum. Yüzme sporu yapmak enfeksiyon ya da başka bir durum açısından herhangi bir olumsuzluk yaratır mı? Havuza girmemin herhangi bir sakıncası var mı? Havuz tam idrar testi ve hepatit testi istiyor. Teşekkürler saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serdar Turhal
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Yüzme sporu yapmak enfeksiyon ya da başka bir durum açısından herhangi bir olumsuzluk yaratır mı? HAYIR YARATMAZ Havuza girmemin herhangi bir sakıncası var mı? HAYIR YOK, BİLAKİS ÖNERİRİM GEÇMİŞ OLSUN

5 Aralık 2013 14:57