GZ
Soru Sahibi
5 Mart 2011 00:17

hatice hanım. benim 18 yaşında oglum var. geçen yıl okuldan atıldı sişmdi i

hatice hanım. benim 18 yaşında oglum var. geçen yıl okuldan atıldı sişmdi ise hem çalışıyor hemde okuyor.. çalışma saatleri çok agır akşam 22:00 de ewe geliyor hafta sonuda okula gidiyor 8açık ögretim meslek lisesine gidiyor) kendisine vakit kalmıyor bu sıra kız arkadaşındanda ayrıldı.. çok sınırlı.. birilerini dövmek yada kendine zarar vermekten bahsediyor çok korkuyorum çok aşırı agresif sinirli kesinlikle kimseyi dinlemiyor birkaçkez karsıma alıp konuşmak istedim konuşmyor bana yarım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Oğlunuzun öfke kontrolü konusunda yardım alması gerekir. Kendisini ikna ederek psikolojik yardım almasını sağlayın.

8 Mart 2011 12:50