ÖG
Soru Sahibi
5 Haziran 2014 11:53

Hareketli tedavi

Merhaba kızımın üst çenesi dar daha önce hareketli tedavi başlattık..Ancak teli tak çıkar doğru düzgün kullanmadı.Şimdi de tayinimiz İzmire ççıkınca sil baştan başlamak gerekicek. 2003 doğumlu için daha bekleyebilirmiyiz? Yoksa bir an önce başlamamız mı lazım? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Müge Kökdamar (sandıkçıoğlu)
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Gamze Hanim merhaba, Sorunuzu yeni gordum. Gec cevap icin kusura bakmayin. Kizinizin agiz yapisini gormeden saglikli bir karar vermek dogru olmaz. Ben her ne kadar yaşini simdilik erken bulsam da en dogrusu agiz muayenesi ile son sozu soylemektir. Sevgiler...

12 Haziran 2014 23:05