ka
Soru Sahibi
23 Haziran 2021 01:07

hamililek kızlık zarı

sevgilimle benim üstümde boxer onun üstünde eşortman iç çamaşarı ve ped vardı regl beklıyormus 2 gündür ama sonradan öğrendik reglısıne 3 gün daha varmış olması gerektiği gündende 3 gün gecikti regl oldu ılk gun normal de çok fazla gelırken bu sefer ona göre az gelmiş reglısı 6. günde bitti sanıyorduk 1 gün hiç kanama olmamış ertesi gün bir daha kanama olmuş ve bu bırlıkte olma olayı 31 mayıs önce oldu ve şuan kasığında şişlik ve batma tarzında bişey oluyormuş ve adeti bitmesine rağmen çok değil ama kanama oluyormuş ama eminim üstümde boxer onun üstünde eşortman ped iç çamaşırı vardı ve boşalma kesınlıkle olmadı zevk suyu geldi sadece elıme bulasıpta onun iç çamaşırından içeri girmiş olma ihtimali var mı yoksa sevgılım 17 yasında hormonlara bağlı bir olay olabilir mi benim için çok önemli bir mesele hamilelik ya da dış gebelik kızlık zarının bozulma belirtisi olabilir mi benim için çok önemli cevaplarsanız cok sevınırım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Külal Çukurova
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Kıyafetınız varken gebelık kızlık zarı bozulması dıs gebelık gıbı seyler olmaz adet duzenı ıle ılgılı muayene onerırız.

23 Haziran 2021 09:01