OA
Soru Sahibi
26 Ekim 2021 00:28

Hamilemiyim

Hocam merhaba 4 martta nisanlimla yakınlaşmam oldu O günden sonra hamilelik belirtilerim başladı mayıs ayında bhcg yaptırma imkanım oldu 0.1 çıktı O günden bu güne kadar toplam 4 defa bhcg yaptırdım en sonda 24 eylül olmak üzere bhcg 0.1 cikti Ama hamilelik belirtilerim devam ediyor göğüs uçlarım karardı Karnım ve rahmim büyüdü Göbek deliğim küçüldü hatta hamilelik cizgisi bile mevcut 24 eylulde karından usg ile de bakıldı rahim temiz denildi Hocam belirtilerim hala devam ediyor Bazı kadınların bhcg si yukselmiyormus Karinda usg ile de gözükmüyormuş bunlar doğru mu Hamile olabilir miyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fatih Şendağ
Kadın Hastalıkları ve Doğum

..

27 Ekim 2021 14:31
Prof. Dr. Fatih Şendağ
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, geçmiş olsun öncelikle, detaylı bilgi ve randevu ile ilgili iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. iyi günler dilerim.

14 Şubat 2022 12:39