HF
Soru Sahibi
12 Ekim 2021 00:02

Hamilemiyim

merhaba hocam adetime bir gun kala erkek arkadashimla iliski yasadik tam iliski yasadik sayilmazz icine cok sokmadi ve kanama olmadi kendiside soyledi bosalma falan olmadi ilk iliski deneyimimdi ve ben korktugum icin cok cesaret edemedim. Adetim 11 eylulde gelmesi gerekiyordu telefonumdaki uygulamaya gore ve 10 eylul aksaminda geldi yani 10 eylulde saat 18:00 gbilerinde erkek arkasasimla iliski yasadim ve bir iki saat sora adetim geldi , adetim 3 gun surdu. Hamilelik riski varmidir korkuyorumda egerr risk varsa idrar testi yapsam kacinci gunu yapmam gerekir ? Cevaplarsaniz cok sevinirim hocam biraz endiseliyimde bakireyim sadece vajinamin girisine penisini degtirdi ve korktugumu soyledim oda brakti bundan hamile olma ihtimalim varmi zevk suyunun gelip gelmedinigini bilmiyoruz . Rahatsiz ettgim icin ozur dilerim hocam arrtik dusunmekten psikolojim bozuldu.Bir kac doktora daha sordum onlarda gebelik olamaz yazmish fakat bir doktur kanda hcg yaptir demis ve beni cok endiselendirdi. Lutfen bana yardimci olursaniz sevinirim benim anlattigim sekilde hamilelik varmi ekim ayindaki adetime 1 2 gun kaldi ve cok korkuyorum

9 cevap
Cevaplar (9)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu durumda gebelik düşünülmez.

12 Ekim 2021 11:27
HF
Soru Sahibi

Hocam benim adetim 30 mayista basladi ve 1 haziranda bitti. 3 hazirandada erkek arkadasimla iliski yasadik , benim ilk iliskimdi ve korunmali bir iliskiydi fakat ben cok korkuyorum hocam icine bosalma falan olmadi sizce hamilelik olabilirmi ve kac gunden sonra idrarda test yapabilirim icimin rahat etmesi icin? Ve 17 haziranda penisini sokup cikardi bir defa vajina luutfen cevaplarsaniz cok sevinirim hocam cok korkyyorum

20 Haziran 2022 23:54
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adetinizi bekleyin gecikme olur ise kanda gebelik testi yaptırın.

21 Haziran 2022 09:13
HF
Soru Sahibi

Iliskiden 15 gun sonra idrardan gebelik testi yaptim ve negatifti hocam fakat 5 gundur gecikmem var adetm yok gelmedi sizcede normal mi

4 Temmuz 2022 05:42
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kanda gebelik testi yaptirin sonuca gore muayene olursunuz

6 Temmuz 2022 12:39
HF
Soru Sahibi

7 temmuzda adet gordum hocam artik hamilelik gibi bir durum yok dimi haziranda hic adet gormedim yani haziranin 3nde ilk iliskim olmushtu

2 Ağustos 2022 22:39
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adet geldi ide gebelik düşünülmez hala şüpheniz var ise kanda gebelik testi yaptıracaksınız.

3 Ağustos 2022 14:07
HF
Soru Sahibi

Meraba benim adetim 21 eylulde biti 3 gun surdu ve 27 28 eylulde erkek arkadasimla bir beraberligim oldu ama korunmasiz bir iliskiydi fakat bosalma falan olmadi gebelik olmusmudur

28 Eylül 2022 13:33
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adet gecikmesi olur ise kanda gebelik testi yaptırırsınız.

29 Eylül 2022 09:43
HF
Soru Sahibi

Ben ne olur ne olmaz diye ertesi gun hapi ictim Escapelle diye icinde sadece 1 hap vardi iyimi yaptim koyumu yaptim bilemiyorum korktugumdan icmiste bulundum hamilelikten korkuyorum hocamda ama erkek arkadasim bosalmadida oyle soyledi ama ben yine dayanmayip hapida yuttum bir yan etkisi falan olurmu 19 eylulde adet gormustum 3 gun surdu

29 Eylül 2022 11:31
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adetinizi bekleyin.

30 Eylül 2022 09:52
HF
Soru Sahibi

20 gun sonra iliskiden yaptim idrarda gebelik testi tek cizgi cikti fakat evde testim olmadigi icin sabahki idrarimi bir siseye koydum hemen gidip eczaneden test alip geldim ve oyle yaptim testi negatif cikti sizce dogrumudur

18 Ekim 2022 20:01
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik testini kanda yaptırın.

19 Ekim 2022 09:33
HF
Soru Sahibi

Hocam merhabalar bugun doktora gitim muayene olmaya ve dokturum bana dedi salpingo-ooforit olmusum ve bana bir suru ilac yazdi sizce bu kotu birsey ki ?

7 Kasım 2022 20:11
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu ciddi bir karın içi enfeksiyon ilaçlarınızı eksiksiz kullanın

8 Kasım 2022 10:22
HF
Soru Sahibi

Merhaba hocam ben adetten sonra 11 aralikta adetim bashladi ve 14 gun aralikta adetim biti 15 aralikta sevgilimle iliski yasadik iki defa fakat korunduk prezervatfle size sorum su olacak hocam acaba prezertvatiften bssyler sizmish olabilirmi yada adetten sonraki gunleri hamile kalinirmi icine bosalma falan olmadi dedi erkek arkadasim ama yinede bu konuda hasssasim 🙂 iyi gunler hocam

19 Aralık 2022 23:59
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

By duruma kesin birşey söylemek mümkün değil adeti bekleyin gecikme olur ise kanda gebelik testi yaptırın.

20 Aralık 2022 09:17