KF
Soru Sahibi
11 Ekim 2021 16:58

Hamilemiyi

Merhaba hocam size bir sorum olacakti ben sevgilimle oncelikle surtunmeli iliski yasadim fakat uzerimizde bisey yoktu ciplaktik onun penisi benim vajinama girer gibi oldu ve ben istemedim.Adetimden bir gun once yasandi bu olay adetimde geldi bosalmadigini soyledi ama zevk suyundan emin degiliz ve korkuyorum bu olaydan 15 gun sonra idrar testi yaptimv negatif cikti 12 ekimde telefonumda uygulamaya gore adetim diye gosteriyor.Ozur dilerim boyle sour sordugum icin.Iyi aksamlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadir Güzin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

gebelik olmaz kızlığın yırtılmıs olabilir

17 Ekim 2021 14:44