ŞÖ
Soru Sahibi
18 Mart 2020 16:36

Hamilelikte

Hocam merhaba kafama takılan karısık bı olay var bgun besinci haftam ve ultrasonda bebeğimı gördüm yalnız kesenin içinde ıkı yuvarlak vardı ıkız gebelik olablir mı bnu ben gördüm doktorumda gördü ama bişey demedi gayet saglıklı ıkı hfta sonra kalp atısını duyablıcegımızı soyledi iki yuvarlagn nedeni ne olabılır hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Tahsin Sanisoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

diğer yuvarlak beslenme kesesi

26 Mart 2020 22:03