AY
Soru Sahibi
13 Ekim 2017 01:20

Hamilelik psikolojisi kaygı stres ruhsal bunalım

Merhabalar hocam benim hamilelikle ilgili kaygılarım var çocuğum olmadığı için stres bunalım bazen baskı oluşuyor kendi kendime strese giriyorum kafayı yiyecek gibi oluyorum bazen, ne yapmalıyım ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba , bu konuda hamılelık yaşamanıza engel fızyolojık bir saglık durumumuz varmı oncelıkle bunun uzerınde durmalıyız. Tesekkurler

13 Ekim 2017 16:46
AY
Soru Sahibi

Polikistik over var bi aşılama tüp bebek yapıldı fakat tutmadı bu süreç de beni çok yordu psikolojik olarak küçük şeyleri bile kafama çok takıyorum üzerimde çok stres oluyor .

14 Ekim 2017 10:05

Bu kondua destek almanızı onerırım. Tesekkurler

15 Ekim 2017 16:17