ÇA
Soru Sahibi
6 Mayıs 2020 15:25

hamilelik çıkar mı

Hocam merhaba ocak ayında adet bitiminde sürtünme ile ilişki yaşadım. Boşalma olmadı. İlişkiden 25 26 gün sonra günümde adet gördüm çok yoğundu ilk defa bu kadar yoğun adet gördüm. Bu sırada kabızlık, sık idrar, mide bulantısı, karın ağrısı göz kararması gibi şikayetlerim oldu. Mart ayında beklediğim günde adet gördüm adetlerim 3 gün sürüyor mart ayı adetim ilk gün yoğundu sonraki gün çok azaldı üçüncü gün daha da azaldı bitti. Mart adetim bittikten sonra aynı zamanda ilişkiden 9 hafta geçmişti 2 farklı zamanda 2 idrarda gebelik testi yaptım ikisi de negatif çıktı. Çok su içiyorum idrarda çıkmayabilir mi. Nisan ayında beklediğim günde adet oldum yine ilk gün yoğun diğer günler çok azdı. Nisan adetinden sonra tekrar idrar testi yaptım. ilişkiden 11 hafta geçmişti. Negatif çıktı, çok su içmekle alakası var mıdır. Mayıs adetimi de günümde gördüm. İlk gün yoğun diğer 2 gün çok azaldı. Kabızlık karın ağrısı mide bulantısı şikayetlerim 4 5 hafta önce geçti. çok stresliyim ve sık idrar devam ediyor. Neredeyse ilişkiden 15 hafta geçti karında büyüme yok. göğüslerde hiçbir değişim hassasiyet yaşanmadı. bir şüphe var mıdır

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Şahin  Zeteroğlu
Prof. Dr. Şahin Zeteroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bir şüphe yoktur Gebelik te yoktur

24 Mayıs 2020 14:57
ÇA
Soru Sahibi

hocam merhaba yumurtlama döneminde sürtünme ile ilişki yaşadım erkek arkadaşımda boxer ve şort vardı şüphe var mıdır

24 Mayıs 2020 16:49
Prof. Dr. Şahin  Zeteroğlu
Prof. Dr. Şahin Zeteroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

hayır şüphe yok bir şey olmaz

26 Haziran 2020 12:23