IE
Soru Sahibi
23 Aralık 2018 02:44

Hamile olabilir miyim

Sol kasığımda sanki şişlik hissi varmış gibi hissediyorum ve vajinal bölgemde aniden bi batma oluyor ama saniye sürüyor hemen geçiyor birde yüz üstü yatarken karnimda sanki bi sertlik varmış gibi geliyor eşimle çocuk istiyoruz bunun bir belirti olma ihtimali var mı

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ufuk Yılmaz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bu tarif ettiğiniz bulgular hamilelikten ziyade, kist veya myom bulgusu olabilir. En kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına giderek muayene olmanız iyi olur.

23 Aralık 2018 12:09
IE
Soru Sahibi

Sankj sürekli idrarım gelicekmis gibi olmasi bel ağrısı ve karında ağrı bunlarda mi myom yada kist belirtisi hocam

24 Aralık 2018 01:24
Op. Dr. Ufuk Yılmaz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bunlarda enfeksiyon bulgusu olabilir. Dr gittiğinizde hepsinin sebebi bulunur

24 Aralık 2018 06:16