ÖP
Soru Sahibi
27 Mart 2020 00:28

Hamile miyim

Merhaba hocam. 19 yaşındayım 11 ocakta adetimin ikinci gününde korunmasız ilişkiye girdim ama içime boşalıp boşalmadığından emin değiliz o zamandan bu yana iki kez adet gördüm iki hafta önce eczaneden iki tane gebelik testi aldım iki gün arayla uyguladım negatif çıktı doğru uyguladım mı bilmiyorum ama göbek kısmım şişik iki aylıkmış gibi. normalde 49 kiloyum ilk defa böyle göbeğim oluyor arada mide bulantısı baş ağrısı oluyor kasıklarım da hafif ağrı var ve akıntım çok geliyor inşallah hamile değilimdir

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Can Koşal
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Gebelik testleri ve adetler gebe olmadığınızı açıkça gösteriyor

27 Mart 2020 00:42
ÖP
Soru Sahibi

İkimci adetim erken gelmişti bi kaç gün ve göbeğim oldukça şiş. O adetler yerleşme kanaması olabilir mi

1 Nisan 2020 02:09
Op. Dr. Can Koşal
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Test yapın gebe olup olmadığınızı anlarsınız

1 Nisan 2020 09:57