KS
Soru Sahibi
21 Mayıs 2019 07:05

Hamile kalmak istiyorum

Merhabalar yeni evlendim evlenmeden 1 hafta once dogum kontrol hapina basladim ama adet baslangicinda baslamadim dogum kontrol hapinin sonunda kanama oldum ve ilaci tamamen biraktim hamile kalmak istiyorum hala daha adet olmadim test yaptim cocuk yok hamile nasil kalabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ufuk Yılmaz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Hamile kalabilmek için düzenli ilişki gerekir. Ve tabi ki zamana ihtiyaç vardır.

21 Mayıs 2019 07:34