KD
Soru Sahibi
29 Aralık 2018 10:47

Hamile kalır mıyım?

Merhaba, dün erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik onda iç çamaşırı ve pantolon vardı bende ise hiçbir şey yoktu.Erkek arkadaşım boşaldı ve pantolonuna ıslaklık geçti üzerimdeyken.Hamile kalma ihtimalim var mı?? Varsa da ne yapmalıyım??

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Ertan Adalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bu şekilde hamile kalma ihtimalin çok düşük.

31 Aralık 2018 09:03
KD
Soru Sahibi

Ne olur ne olmaz diye ella ertesi gün hapı içtim + olarak adet dönemim çok yakındı en fazla 4-5 gün vardı şu an imkansız değil mi?

31 Aralık 2018 09:07
Prof. Dr. Ertan Adalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Ertesi gün hapları %100 koruyucu değildir.

31 Aralık 2018 09:19
Prof. Dr. Ertan Adalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Ama siz elinizden geleni yapmışsınız, Artık adet olmayı bekleyeceksiniz

31 Aralık 2018 09:20