YM
Soru Sahibi
20 Ağustos 2021 03:09

Hamile değilim 0.1

Merhabalar yeşim hoca Ben çikolata kisti hastasıyım 27 yaşındayım 21 gün de bir regl görüyorum son regl günümün başlangıcı 22 temmuzdu . Erkek arkadaşımla 6 7 ve 8 ağustosta korunma olmadan cinsel birliktelik yaşadık reglim 9 gün gecikti bugün kan testi verdim ve 0.1 hgc çıktı gebe değilim . Neden regl görmediğime dair korkularım var acaba testi tekrarlamam gerekirmi çok fazla hamile kalmak isteyen birisiyim bana dönüş yaparsanız sevinirim 😊

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Kadın Hastalıkları ve Doğum

testi tekrarlamanız gerekmez. Ancak hala adet görmediyseniz 1 haftanın sonunda ultrasonla değerlendirilip adet görebilmeniz için tedavi verilmesi gerekir. Randevu için Tel: *** *** **

20 Ağustos 2021 16:21