yd
Soru Sahibi
4 Temmuz 2016 02:35

halüsinasyon

Merhaba ben 16 yaşında bir genç kızım bundan yaklaşık 2 ay önce yolda yürürken karşımda bir adam bana doğru yürüyordu yere baktım ve kafamı tekrar kaldırdığımda ise o adam yoktu yarım saatte yakın o adamı orada aradım ama bir türlü bulamadım o günde deli gibi bir baş ağrısı vardı bir gün sonra sabah kalktığımda ise vurdum kanıyordu her neyse o günden beridir hep siyah şeritler halinde şekiller görüyorum ve deli gibi korkuyorum aileme hissettirmeye çalışıyorum çünkü annem rahatsız ama bende bir gariplik olduğunun farkındalar ve 1 haftaya yakındır da sesler duymaya başladım tak tak tak lütfen ne yapmam gerektiği konusunda yardimci olurmusunuz bu arada zoretanin kullanıcısıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Aile Danışmanı Güldane Kavgacı
Aile Danışmanı , Aile Danışmanı (Psikolog)

merhaba Deren hanım halüsünasyonlar gördüğünüzü yazmışsınız .Bu durumda sizin vakit kaybetmeden öncelikle bir psikiyatrise görünmenizi öneririm Geçmiş olsun

8 Temmuz 2016 20:25