KM
Soru Sahibi
26 Haziran 2020 12:36

Haglund Deformitesi. Cok zor durumdayım

10 yıl önce atroskopik haglund ameliyatı oldum. Gecen yıl yeniden nüksetti ve bu sefer açık ameliyat oldum. 18 aydır yürüyemiyorum. Dahada kötü oldum. Eski milli sporcu ve Spor Bilimleri fakultesinde Öğr. Görevlisi ayrıca Gorme Engelliler Spor Fed. Yüzme Milli Takımlar Teknik Direktörüyüm. Cok zor durumdayım. Lütfen beni bundan kurtarın.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yavuz Geçer
Ortopedi ve Travmatoloji

Mahmut bey geçmiş olsun ayak cerrahisi özellikli bir bölüm , ayak cerrahına muayene olarak tedavi olursanız umarım ki şifa bulursanız. ben sizi muayene etmeden ve MRlarınızı görmeden yorum yapamam.

26 Haziran 2020 17:00