İZ
Soru Sahibi
1 Nisan 2019 12:16

Gülüş tasarımı

Hocam merhaba. Ben 5 yıl önce dişlerime tel tedavisi oldum sonrasinda sabit tel takmadı doktor ve plaklar verdi. Ama ben onları düzenli kullanamadigim için tekrar çarpıklık oluştu. Ve sol alt ceneme 3 tane implant yaptırdım. Suanki görüntü beni çok rahatsız ediyor. Bu şekildeki bi dişe tekrar mudahele edebilir miyiz. Tedavisi mümkün mü. Sağlıklı, estetik ve kalıcı bi gülüşe kavuşmam mümkün mü . Nasil hareket etmeliyim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Selim Günsoy
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhabalar, Ortodontik tedavi sonrası düzelmiş olan diş dizisinin tekrar bozulması zaman zaman karşılaştığımız bir problemdir. Tabiki bu tip problemlerin çözümü mevcut olup, Dişlerinizin durumunu görmeden net bişey söylemem maalesef mümkün değil. Detaylı bir muayeneden sonra tedavi planı hakkında ayrıntılı Bilgi verebilirim. Görüşmek üzere

6 Nisan 2019 12:52