16 Aralık 2019 11:09

Gözdeki damar belirginleşmesi

HOCAM LÜTFEN yardım edin.gözlerimde gün geçtikte kılcal damarların belirginliği artıyor nekadar dr gittiysem gözlerin çok iyi onlar yüzeyde geçmez diyorlar görmeyle ilgili bir sıkıntım yok herhangi çaresi var mı piskolojim çok bozuldu takıntı yaptım yardımcı olabilir misiniz lütfen.beyin MR ı, orbita istediler onlarda temiz çıktı ama gözümün beyaz kısımları dalga çizimlerle dolu.

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Murat Bozkır
Göz Hastalıkları

Gözlerinizin yapısı öne doğru çıkık ve açık olabilir. Sık suni gözyaşı kullanmak şikayetlerinizi azaltabilir. Alt kapakta çekilme sarkma varsa hafifçe yukarı doğru gerdirilebilir.

22 Aralık 2019 15:54
Soru Sahibi

Teşekkür ederim çok sağolun

22 Aralık 2019 16:49
Uzm. Dr. Murat Bozkır
Göz Hastalıkları

Geçmiş olsun

9 Nisan 2020 20:00