ıe
Soru Sahibi
15 Mayıs 2021 03:15

gozde renksiz ucusan cisim

hocam merhaba ben 16 yasindayim uzun zamandır ucusan renksiz cisimler goruyorum yaklasik 3 4 haftadir bir kac kere de kucuk saniyelik parlamalar oldu gozumde. bazen goruntu titriyor gibi oluyo ve 5 dakika o sekilde goruyorum, ışığa bakmasam bile kamastigini goruyorum gorus alanimda ve cok rahatsiz oluyorum cok korkuyorum derslerime odaklanamiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa İşlek
Göz Hastalıkları

Bir göz doktoruna gidip göz genişletilip arkasına bakılmasını öneririm. Böylece kaygılarınızı gidermiş olursunuz.

9 Haziran 2021 06:59