UM
Soru Sahibi
11 Mart 2021 10:37

Göz hastalığı

Hocam merhaba benim annem sağ gözünde sarı nokta hastalığı çıktı burda hem devlet hastanesi hemde özelden göz Hastanesi'ne gittk her iki doktorda aynı hastalığı söyledi ve iğne vurulması gerektiğini söyledi sizce başka bir çaresi varmıdır ilaç yoluyla mesela veya ameliyat olursada düzelirmi filmleri telefonumda var şuan atmamı isterseniz atarm ilginiz için şimdiden teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent Alimgil
Göz Hastalıkları

Merhaba Sarı nokta hastalığının iki tipi vardır, kuru ve yaş tip. Yaş tip sarı nokta hastalığında tedavi göz içi iğne yapılmasıdır. Annenizin iğne tedavisinden fayda görüp görmeyeceğini kendisini görmeden anlamam mümkün değil. İyi günler

12 Mart 2021 10:14