ÇB
Soru Sahibi
13 Mart 2020 15:20

Göz Altı Morlukları

Hocam merhaba 27 yaşındayım, üniversite yıllarımda sivilce tedavisi için İzotretinoin etken maddeli ilacı 6 ay kullandım bu süre sonunda zaman geçtikçe göz altlarım morarmaya başladı her ay test yapıldı tedavi süresince birşey çıkmadı ancak ben şüpheleniyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ben romatizmal hastalıklar uzmanıyım. Konuyu bir cilt hastalıkları uzmanıyla tartışırsanız daha iyi olur.

16 Mart 2020 10:38