AG
Soru Sahibi
28 Aralık 2019 15:19

Gömülü 20 lik

3 gün önce yirmilik dişimi ameliyat olarak aldırdım gömülüydü. Yüzüm tabiri caizse davul gibi oldu ve şişim boğazıma doğru indi . Şimdi boğazımın alt kısımlarına hafif dokunduğumda bile sızlıyor ve ağrım hiç durmuyor normalde iki hafta öncede gömülü yirmilik aldırmıştım öbür tarafımdakini o böyle olmamıştı . İlaç olarak verilen ilaç hafif olduğu için majezik 200 mg aldım o da hiç fayda etmiyor . Çenemi açamıyorum cidden sizce bi sorun var mı yoksa böyle mi olması gerekiyor?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Kader Erdenöz
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba, çok geçmiş olsun. Çekim zor geçtiyse bu tip ağrılar olabilir. Mide probleminiz yoksa apranax plus ağrınızı kesmek için daha etkili olur.

29 Aralık 2019 02:58
AG
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim yanıtınız için dediklerinize uygulucam iyi günler size :)

29 Aralık 2019 21:34
Dr. Kader Erdenöz
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Size de.

30 Aralık 2019 05:58