KE
Soru Sahibi
23 Ağustos 2020 15:02

Gömük penis

hocam ben 22 yaşındıyım.7 yaşında sünnet olduktan hemen sonra pipim içine kaçtı şuan hâlâ öyle 5 tane doktara gittim fazla kilom da yok ama doktorlar bir şey yok deyip yolluyorlar. Penisim ereksiyon hali 8 cm eş tatmininde sıkıntı olur mu?Hocam sünnetten sonra içine kaçmasının nedeni ne? Doktorlar hiç bir şey söylemiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ereksiyon olmuş 7 cm tıp literatüründe normal sayılır ancak Türkiye ortalaması12 cm Dir gömük olan düzeltilebilir eş tatmini ap ayrı bir konu ve apayrı bilinç meselesi penis boyu bu konuda en son Sırada öneme haizDir. Ben İzmirde özel Ege Şehir Hastanesinde çalışıyorum gelirsen yardımcı olmaya çalışırım *** *** ** BALIKESİR de çalışmıştım gelemezsen bir üroloğa git yardımcı olurlar umarım iyi günler

25 Ağustos 2020 23:11