BA
Soru Sahibi
14 Şubat 2021 12:03

Göğüste ve koltuk altlarında ağrı

Hocam iyi günler nasılsınız ? 25 yaşındayım benim sorunum 1 aydır devam etmekte olan göğüste ağrı sağ sol orta gezen kas ağrısı ve buna takiben koltuk atlarımda da aynı şekilde sağ sol ağrı oluyor. Bu ağrılar koltuk altında kaşıntı tarzında göğüstede sanki ağır spor yapmışım gibi oluyor. Ama daha hafif ve kısa süreli sürekli değil. Ek olarak kardiyoloji gittim ekk ve kalp bakıldı temiz. Dahiliye ye gittim tiriod ve kan değerlerine bakıldı temiz folik asit takviyesi verdi doktor. Ve b12 iğnesi. Durum bu şekilde genel cerraha gittim orada da herhangi bir bulgu görmedi sadece ağrı kesici yazabilirim dedi. Durumun bu şekilde hocam romatoloji bulunduğum ilçede malesef yok size danışıp görüşünüzü almak isterim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Yakınmalarınız yumuşak doku romatizmasına benziyor. Anlattıklarınız bende iltihaplı romatizma şüphesi yaratmıyor. Bir fizik tedavi uzmanına da görünseniz olur.

15 Şubat 2021 08:38