ÖS
Soru Sahibi
25 Eylül 2020 00:26

Göğüs Ucu Acısı

Hocam Merhaba ; 28 Yaşında Erkek.. Yaklaşık 2 haftadır sağ göğsümün sadece meme ucu kısmında dokununca iğne batması gibi bir acı hissediyorum.Oraya bir baskı gelince de o iğne batması oluyor.Normal olarak bir ağrım yok.Genel cerrahi uzmanına gittim korktum açıkcası elle muayenede yüzde 99 herhangi bir sorun olmadığını söyledi fakat o dokununca iğne batma acısı geçmedi.Diğer göğüs ucundan bir farklılığı yok görüntü itibariyle..Sadece muhtemelen sürekli elle kontrol ettiğim için hafif bir şişlik var diğer göğüs ucuna göre .Nedeni ne olabilir açıkcası cok merak ediyorum.Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sadık Eryılmaz
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

O bölgeye bir ultrason çekmek gerek Ultrason normal gelirse korkulacak bişey yok Geçmiş olsun.

28 Ekim 2020 10:28