ÇM
Soru Sahibi
6 Nisan 2018 20:01

Gögüs kanseri patoloji raporu

İyi günler annem göğüs kanseri tanısı kondu yaklaşık üç hafta önce ameliyat oldu doktorumuz göğüsün alınmaması durumunda %15 yenileme riskinin olduğunu söylediler o yüzden annem aldırdı lenf bezlerinde yapılan testlerde üç adet lenf bezinde renk değişimi saptanmış ameliyat sırasında yapılan patolojide bunlardan 1 adetinde sıkıntı olduğu için hocamız almaya gerek duymadığını söyledi ameliyat sonrası gönderilen memenim patoloji raporu geldi raporda alt değeri 48 çıkmış rdm 14.6 mchc 32 çıkmış bu sonuçta önemsememiz gereken değerler hangisidir

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Patoloji raporunuzla birlikte Tibbi Onkoloji uzmanina basvurmaniz uygun olur. Evreleme yapilip ileri tetkik ve tedavi plani yapilir. Gecmis olsun dileklerimle

6 Nisan 2018 20:39