AM
Soru Sahibi
16 Ağustos 2021 17:49

Göğüs ağrısı

İyi günler sayın hocam size bi sorum olacaktı 20 yaşındayım yaklaşık 2 aydır göğsümün sol tarafında ağrılar oluyor zamn zamn göğsümün sağ tarafkndada oluyor bazen sol kolumun ağrıdıgını hissediyorum . Nefesimde daralma oluyor 2. 3 kere ekg çektirdim ve eko yapıldı bir sorun olmadığını söylediler. Troponin ve efor testiminde normla olduğu söylendi. Ama ben göğsüm ağrıyınca tedirgin oluyorum. Sizce sebebi ne olabilir. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Sebebi kas ağrıları olbilir. Fizik tedavi uzmanına görünmeniz uygun olur

18 Ağustos 2021 11:32